Porland Seasons Serisi İle Mutfağınız Renkleniyor

Porland`ın Seasons Serisi doğadan gelen, kendiliğinden oluşmuş havası taşıyan natürel toprak tonlarının öne çıktığı, antik görünümlü formlardan oluşuyor.

 

Porland Seasons Serisi İle Mutfağınız Renkleniyor
Yayın Tarihi: 15.02.2016 17:49:00

Porland yeni serisi Seasons ile mutfakları renklendirmeye hazırlanıyor.

Turkuaz (sea spray), mercan (coral), grafit (graphite), kırmızı (magma), bej (oatmeal), taş (stone), buğday (wheat) renklerinden oluşan Seasons Koleksiyon, toplam yedi farklı renk seçeneği ile her mevsim sınırsız kombinasyon fırsatı sunuyor.

Hem ev hem de profesyonel kullanıcılara yönelik tasarlanan seride; çok amaçlı minimal tabaklar, farklı boylarda düz ve kayık tabaklar, pizza ve peynir tabakları, sosluklar, çukur tabaklar, biftek tabağı, farklı boylarda sahanlar, kahvaltı tabağı ve ikram grubu ürünler yer alıyor.

Seasons serisinin ürünlerinde parçacık kopma ve çarpma dayanım açısından yüksek mukavemete sahip.. Yüzeyinde parlak reaktif sır özelliği bulunan Seasons Serisi’nin her parçası tek tek el işçiliği ile hazırlanmış. 

Dekorasyonuna doğanın canlılığını yansıtmak isteyenlerin tercihi olacak Seasons Serisi, takım halinde ya da tek tek istenilen parçalarından seçilerek alınabiliyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X