Reflexpoint ayak masajı

Levent`te uzman kadrosuyla masaj severlerin müdavimi olduğu Reflexpoint’te uygulanan Refleksoloji (ayak masaji), vücudu stresten arındırırken enerji kanallarınızın açılmasını sağlıyor.

 

Reflexpoint ayak masajı
Yayın Tarihi: 17.09.2010 11:37:00

Gün boyu tüm yorgunluğunuzu ve yükünüzü çeken ayaklarınızı dinlendirme zamanı geldi. Onlar aynı zamanda ruh ve beden sağlığının da adeta bir aynası. Öyle ki, Uzakdoğu inanışlarına göre pek çok sağlık sorununu ayaklardaki noktalar aracılığıyla belirlemek mümkün. Reflexpoint, ayaklarınıza masaj yaparak stresten kurtulmanın anahtarını veriyor ve enerji noktalarının açılmasını sağlıyor.

Bedende serbest enerji akışını sağlanıyorAyaklarda bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşılık gelen refleks noktaları olduğu ve bu noktaların beden anatomisinin aynası olduğu prensibine dayanan Refleksoloji, özel el ve parmak teknikleriyle refleks noktalarına uygulanan baskı, stresin azaltılmasını sağlayarak bedende fizyolojik değişikliklere yol açıyor. Reflexpoint’te yıllardır uygulanan bu masaj tekniğinde, ayaklara uygulanan özel ovma hareketleriyle vücudun belli bölgelerinde bloke olmuş enerji çözülüyor ve bedende serbest enerji akışını sağlanıyor.

Yoğun günlük temponun stres ve yorgunluğundan kurtulmak isteyenler Reflexpoint’te Taylandlı uzmanlar tarafından uygulanan refleksoloji masajını mutlaka denemeli.
 

Haber: Trendus  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X