Ritz Carlton`da unutulmaz çay saatleri

Günün en keyifli zamanlarından olan çay saatleri, Boğaz manzarası, unutulmaz bir piyano dinletisi ve enfes lezzetler eşliğinde yapıldığında eşsiz bir dinlenme ve mola imkanı sağlıyor. The Ritz-Carlton, İstanbul`un 14:30-17:30 saatleri arasında sunduğu özel Çay Saati Menüsü, keyifli bir mola için ideal bir alternatif.

 

 

Ritz Carlton`da unutulmaz çay saatleri
Yayın Tarihi: 10.11.2010 11:35:00

Kışa “merhaba” diyen sonbahar mevsiminin keyfini Boğaz manzarası eşliğinde yudumlayacağınız enfes çaylar ve eşsiz lezzetlerle tamamlamak istiyorsanız, The Ritz-Carlton, İstanbul’u tercih edebilirsiniz. Geniş alternatiflere sahip çok özel bir çay menüsüne sahip olan The Ritz-Carlton, İstanbul, çayın yanında tercih edebileceğiniz lezzetlerle de farklı seçimler sunuyor. 

The Ritz-Carlton, İstanbul’da Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 14:30-17:30 saatleri arasında çay ile tercih edilebilecek lezzetlerden oluşan özel bir açık büfe menü sunuluyor. Bu özel büfede, çayın yanında tercih edebileceğiniz sandviçlerden böreklere, tartlardan keklere kadar birçok cazip seçenek yer alıyor. Ayrıca isteğe göre, çaya eşlik edebilecek lezzetlerin yer aldığı, masaya tabakta gelen özel bir menü de The Ritz-Carlton, İstanbul Lobby Lounge’da tercih edilebiliyor. Çay saatleri için özel olarak düzenlenen açık büfe 46 TL olarak fiyatlandırılıyor. Masanıza gelecek tabakta servis yapılan menü ise 42 TL. 

The Ritz-Carlton, İstanbul’un çay menüsünde “jasmine pearls”, “oolong”, “morgentau”, “green yin long” gibi Ronnefeldt’in birçok özel çay çeşidi yer alıyor. Sonbaharın keyfini çıkarmak ve kışa merhaba demek istiyorsanız The Ritz-Carlton, İstanbul Lobby Lounge’da bu eşsiz lezzetleri kaçırmayın. Birbirinden özel çay çeşitleriyle farklı bir lezzet deneyimi yaşamak ve bu keyfi enfes tatlar eşliğinde çıkarmak istiyorsanız The Ritz-Carlton, İstanbul’u tercih edebilirsiniz.

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X