Robbie Williams evlendi

İngiliz şarkıcı Robbie Williams, Türk kızı Ayda Field ile geçtiğimiz akşam Los Angeles`taki villada düzenlenen törenle dünya evine girdi. Çift kalabalıktan uzak kır düğününü tercih etti.

 

 

Robbie Williams evlendi
Yayın Tarihi: 9.08.2010 10:43:00

İngiliz basınındaki haberlerde, 36 yaşındaki Robbie Williams'ın törenin ayrıntılarını son ana kadar gizli tutmayı tercih ettiğini belirtildi.

Rob sonunda mutluHaberlerde, Beverly Hills'teki villanın bahçesine çok sayıda çadır yerleştirildiği aktarıldı. Şarkıcının News of the World gazetesine konuşan babası Pete Conway, “Rob sonunda mutlu. Bu çocukları için herkesin istediği şey, hiç görmediğim kadar mutlu” ifadesini kullandı.

Robbie Williams'ın Take That grubundaki arkadaşlarına son dakikada haber verdiği için grup üyelerinin törene katılamadığı, ancak mesaj gönderdiği belirtildi.

İngiliz şarkıcı, Ayda Field ile 2006'da tanışmış, geçen kasımda da bir Avustralya radyosundaki canlı yayın programında evlenme teklif etmişti. Ayrıca  Robbie Williams, 80 milyon sterlinlik (190 milyon TL ) servetini korumak için Amerika doğumlu Türk asıllı televizyon oyuncusu Ayda Field ile evlilik sözleşmesi imzaladı.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DÜĞÜN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X