Saçta yaz modası

Uğur Alevyılmaz saçta yaz modasını yansıtan yeni koleksiyonunu hazırladı. Bu yaz nasıl modellerin moda olacağını merak edenler... Özge Ulusoy ve Selma Ergeç`in modelliğinde Müjgan Culfa`nın fotoğraflarıyla işte birkaç örnek.

 

 

Saçta yaz modası
Yayın Tarihi: 24.06.2010 12:01:00

Ugur alevyılmaz hair design ilkbahar yaz 2010 saç trendlerini doğal, güçlü ve mükemmeliyet olarak anlatıyor. Her yaz  sadece sarı saçların yoğun olduğu saç modasında bu sene kural tanımayan bir çok renklerin bir arada olduğu bir trendle karşı karşıyayız. Önemli olan saçların kişinin yüz yapısında değişiklik yapmadan natürel  güçlü saçlar yaratmak.

Sadeliğin ön planda olduğu ilkbahar- yazda saçlarda irili ufaklı bolca bukleler görmek mümkün. Buklelerden tarak değmeden natürel şekilde toplanan topuzlar ise yazın vazgeçilmezleri olacak. Net topuzlar her zamanki gösterişiyle yerini korurken netliğin yanında gelişi güzel toplanmış saç tutamlarının birleşimi çok güzel bir armoni oluşturacak.  Natürel bir görüntü kazandırmak için 2 yada 3 aylık permalar yazın vazgeçilmezlerinden.

Gelin saçlarında ise masumiyet, doğallık ve güç  birleşiminden gelinin doğallığını ön plana çıkaran net topuzları ve iri dalgalı doğal toplanmış topuzları görmek mümkün. Vazgeçilmezlerden biri de aksesuarlar…  Saçlara bantlar, taşlı tokalar, taçlar takılacak.

Saç kesimleri orta ve orta uzun olmakla beraber , yüz çevrelerine ,saç uçlarına verilen uç katlar saçlardaki natürel görüntüyü daha çok çıkarıyor.

Renklerde bu sene sarının açık olan her tonunu, kahve tonları içerisinde bal ve karamel renklerini ve bakırın doğal yansımalarını özellikle ton üzeri tonlar çok göreceğiz.

uğur alevyılmaz hair design T:02122872760/61

 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X