Sağlıklı Yaşam Uygulaması Form Assist ile Diyetisyenin Hep Seninle!

Sağlıklı yaşam asistanı Form Assist; hayatın yoğun temposunda sağlıklı ve daima formda kalmak isteyenler için sağlıklı yaşam ürünleri ve hizmetlerini bir cep telefonu uygulaması ile yanınızda taşımaya olanak sağlıyor.

 

 

Sağlıklı Yaşam Uygulaması Form Assist ile Diyetisyenin Hep Seninle!
Yayın Tarihi: 27.08.2020 13:40:00

Kullanıcılarına ''sağlıklı yaşam alışkanlığı kazandırmak'' ilkesi ile yola çıkan Form Assist, kişilerin hedeflerine doğru ve sağlıklı bir şekilde ulaşması ve bunun kalıcı olmasını sağlamak amacıyla kişiye özel hazırlanan diyet ve beslenme programlarının ve özel kilo takibinin yanı sıra istenildiğinde diyetisyenlerle mesajlaşma ve öğün fotoğraflarını çekip diyetisyenlere ulaştırma konusunda da kullanıcılarına destek oluyor.

 

Aplikasyon üzerinden verilen diyetisyen hizmetlerininyanında antrenörlerle çalışma imkanı da sunan Form Assist, 2018 yılından bu yana kişiye özel beslenme veegzersiz programları tasarlıyor. Form Assist, teknoloji ilebirleştirdiği ‘sağlıklı yaşam’ hizmetlerinin kolayulaşılabilir ve kullanılabilir olmasına özen gösteriyor. Uygulama, diyetisyen ve antrenörü tarafından birebirtakip edilmek ve motivasyonunu yüksek tutmakisteyenlerin tercihi olmaya devam ediyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X