Samsung Full HD 9000 serisi

Dünyanın en ince Full HD televizyonu...

 

 

Samsung Full HD 9000 serisi
Yayın Tarihi: 28.06.2010 13:52:00

Samsung yeni Full HD 3D LED 9000 serisi, dünyanın en ince full HD televizyonu... Yalnızca 7.98 mm inceliğinde olan Samsung’un yeni Full HD 3D LED 9000 serisi, mükemmel tasarımı ve ileri teknolojisiyle, televizyon izleme alışkanlıklarını kökünden değiştiriyor.

Dünyanın en ince Full HD televizyonu

Dünyanın ilk dokunmatik ekranlı uzaktan kumandasıyla fark yaratan Samsung yeni Full HD 3D LED 9000 serisi, Touch Control adı verilen bu uzaktan kumandasıyla, kullanıcılara evlerinin her köşesinden, izledikleri programı kumandalarından da izleyebilme ayrıcalığı sunuyor. Yenilikçi tasarımı, dar kenarları, gümüş çerçevesi, 7.98 mm inceliği, leke tutmayan ön ve arka paneli ile adeta göz kamaştırıyor. Temmuz ayının sonunda Türk kullanıcılarına sunulacak olan yeni Full HD 3D LED 9000 serisi, Sıradan bir uzaktan kumanda olmanın çok ötesinde bulunan Touch Control ile canlı yayın akışını takip edebilmeniz ve yeni Full HD 3D LED 9000 serisi ekranında DVD’den izlediğiniz yayını eş zamanlı olarak bu küçük cihazın üzerinden de izleyebilmeniz mümkün. Üzerinde bir de kulaklık bulunduran Touch Control, size televizyonunuzdan ayrı bir hayat da sunabiliyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X