Samsung ST600 ve ST100

Samsung 2view ST600 ve ST100 dijital fotoğraf makineleri ile mükemmel anları asla kaçırmayacaksınız…

 

 

Samsung ST600 ve ST100
Yayın Tarihi: 11.10.2010 15:31:00

Samsung`un 2View kamera ailesinin iki yeni modeli ST600 ve ST100’ün geliştirilmiş LCD ekranları hafif bir dokunma ile aktif hale geliyor ve önceki modellerin 1.5” ön LCD ekranına  kıyasla 1.8” ekran ile 2View ailesinin teknolojisi daha da gelişiyor. Daha büyük ön LCD ekran sayesinde artık arkadaşlarınız ve aileniz ile aynı karede yer almak çok daha kolay hale geliyor. Siyah renge sahip ST600 ve ST100’ün metalik yüzeyi ve şık kompakt çerçevesi de eğlenceli ve modern bir görünümü tamamlıyor.     

Yüksek kaliteli görüş ve fotoğraflar

Samsung 2View ST600 ve ST100 fotoğraf makinelerinde bulunan, Optik ve Dijital Görüntü sabitleyici teknolojisi ile desteklenmiş Schneider KREUZNAH lens sayesinde titreşim en aza indirgeniyor ve net görüntüler elde ediliyor. ST600, 5x optik zum ile güçlü 27mm geniş-açılı merkez uzunluğu birleştirirken ST100 ise dahili, tasarımı tamamen şık kılan 5x optik zuma sahip (35mm merkezi uzaklık).

Yenilikçi ve kolay kullanım özellikleri
Yeni ST600 ve ST100 de, Samsung’un Akıllı Oto Çekim (Fotoğraf & Video) sahne tanıma teknolojisine sahip. Akıllı Oto Çekim (Video & Fotoğraf) seçildiği zaman fotoğraf makinesi, fotoğrafı veya videoyu kaydetmeden çekilecek görüntüyü tahmin ediyor. Akıllı Oto Çekim (Video & Fotoğraf), fotoğraf kompozisyonunun renk, parlaklık, hareket ve obje gibi en önemli bileşenlerini tanıyor ve sonra da en iyi sonucu verecek modu kendisi seçiyor. 

ST600 ve ST100’ün ön LCD ekranlarında, çiftler birbirine yaklaştığı zaman otomatik olarak fotoğraf çeken, çocukların makineye bakarak gülümsemesini sağlamak için ses ve görüntü veren ve fotoğrafın çekileceği zamanı gösteren geri sayım gibi farklı özellikler de bulunuyor. LCD ekrana eklenen en son özellik ise “zıplama modu”. Bu mod, LCD ekranında gösterdiği sıra sayesinde kullanıcıların fotoğraf makinesinin önünde uyumlu bir şekilde zıplamasını sağlarken aynı zamanda arka arkaya üç fotoğraf çekerek en iyi görüntüyü yakalamalarını da sağlıyor.  

ST600 ve ST100’de bulunan Akıllı Gesture Ara yüzü özelliği de basit bir eğim veya el hareketi ile fotoğraf makinesinin özelliklerine kolay erişim sağlıyor. Kullanıcılar, fotoğraf makinesini herhangi bir yöne doğru eğdiklerinde veya ekrana dokunduklarında fotoğraflar arasında geçiş sağlanıyor veya istedikleri fotoğraflardan slayt gösterisi yapabiliyorlar.
 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X