Selin Limon Kolonyası Bayram Ruhunu Yaşatmayı Sürdürüyor

Evlerde bayram ruhunu hissettiren güzel geleneklerin başında gelen kolonya, vazgeçilmezler arasında yer almayı sürdürüyor. Farklı kokularıyla 41 yıldır yanımızda olan Selin, limon kolonyası ile eski günlerin özlemle anıldığı Ramazan Bayramı’na eşlik ediyor, bir nefeste iyi hissettiriyor.

 

 

Selin Limon Kolonyası Bayram Ruhunu Yaşatmayı Sürdürüyor
Yayın Tarihi: 6.05.2021 11:35:00
Yıllar geçse ve koşullar değişse de bayramların hissettirdiği duygular aynı kalıyor. Bayramın değişmezi Selin Limon Kolonyası, sevilenlerin, özlenenlerin ve gelecek güzel günlerin kokusunu hatırlatıyor, sevdiklerimizle yaşadığımız keyifli anıları tazeliyor.

Bir nefeste iyi hissettiren Selin Limon Kolonyası, kokusu ile en güzel anıları, bayram coşkusunu akıllara getiriyor. Selin Limon Kolonyası benzersiz ferahlık duygusuyla, tazelenme ve hijyen sunuyor.

1980 yılından bu yana bayramlara eşlik eden Selin, kültürel hafızamızda yer etmiş kokuları tüketicileriyle buluşturuyor. Selin’in ürün portföyünde; Limon Kolonyası ile birlikte Lavanta, Hanımeli, Bahçe Gülü, Ardıç ve Mavi Ladin, Nemlendirici Limon Kolonyası da bulunuyor. 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X