Shangri-La'dan Ödüllerle Dolu #MyShangriLa Sosyal Medya Fotoğraf Yarışması

Tüm dünyada 100’den fazla oteli bulunan Shangri-La Hotels and Resorts Grubu, global bir sosyal medya yarışmasını anons etti.

 

 

Shangri-La'dan Ödüllerle Dolu #MyShangriLa Sosyal Medya Fotoğraf Yarışması
Yayın Tarihi: 16.09.2019 14:48:00
Ocak 2020’ye kadar 6 ay boyunca devam edecek olan yarışmada, Shangri-La otellerinden herhangi birinde çekilen ve #MyShangriLa hashtagi ile sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar arasından yapılan seçim sonucu kazananları büyük ödüller bekliyor.
 
Shangri-La‘nın yalnızca bir konaklama deneyimi olmayıp aynı zamanda herkes için farklı bir mutluluk anını temsil ettiğini belirten Shangri-La Grubu Global Marka Direktörü Anthony Wong; “Bazen tadı damağımızda kalan unutulmaz bir lezzet, bazen bir çocuk kahkahası, bazen de yeni bir seyahat deneyiminde Shangri-La’yı bulabilirsiniz. ” dedi. 
 
ÖZEL SHANGRI-LA ANINIZ.

10 Ocak 2020 tarihine kadar herkese açık olan yarışmada, katılımcılar kendilerine özel Shangri-La anının fotoğrafını yakalayarak #MyShangriLa ve @shangrilahotels hashtagi ile instagramda paylaşıp veya www.shangri-la.com/myshangrila web adresine doğrudan yükleyerek yarışmaya katılabilecekler.
 
BÜYÜK ÖDÜLÜN YANINDA  HER AY’A BİR ÖDÜL!
Her ayın kazananına Shangri-La restoran ve spalarında kullanılmak üzere 10.000 Golden Circle puanı hediye edilirken, büyük ödül olarak da uçak biletleri de dahil olmak üzere kazananın tercih edebileceği 10 Shangri-La otelinden birinde 2 gecelik konaklama hediye edilecek.
 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X