Sinem Güven`den stile enerjiyle yön veren mücevherler

Moda dünyasının sevilen ismi Sinem Güven, göz alıcı stillerde tasarladığı özgün mücevhere imza atarak, şimdi de tasarımcı kimliği ile kendini gösteriyor.

 

 

Sinem Güven`den stile enerjiyle yön veren mücevherler
Yayın Tarihi: 22.05.2015 11:22:00

Sinem Güven hayat verdiği “Hathi” markası ile mücevher ve tasarım dünyasına farklı, özgün, ayrıcalıklı anlayışlar kazandırıyor. Koleksiyon sadece sergilediği eşsiz mücevherlerle değil, Hintçe’de fil anlamına gelen, şans ve bereketi simgeleyen yaklaşımı ve parçaların hayata, insanlara taşıdı��ı güzel enerjileri ile de ilgi görüyor. Yakut, safir, zümrüt, elmas gibi en değerli ve özel taşlarla tasarlanan “Hathi by Sinem Güven” mücevherlerinin her biri enerji uzmanları tarafından arındırılıyor.

Sinem Güven’in hayat verdiği Hathi mücevherleri zamansız stilleri moda dünyasına özgünlük katarken, taşıdıkları pozitif enerjileri ile de yaşamlara keyifle dokunuyor!

Kozmik enerjiyle yakından ilgilenen ve hayata bu anlamda olumlu bakarak, kendi çevresine de en güzel, en keyifli enerjileri veren Sinem Güven konuyla ilgili yaptığı tüm araştırmaları, bilgilerini ve tecrübelerini “Hathi” markası ile tüm insanlara ulaştırıyor. Her taşın mücevhere dönüşme hikayesinden önce hayatla ilk buluşmasıyla başlayan bir geçmişi olduğuna değinen ve bu süreçte yüklendiği enerjinin arındırılması konusundaki öneme dikkat çeken Sinem Güven tasarımlarında kullandığı her malzeme için enerji uzmanları ile çalışıyor. Taşlar ve diğer malzemeler tasarıma dönüşmeden önce arındırılıyor. Ardından her biri aşk, mutluluk, bereket, huzur, barış, sağlık, keyif, başarı gibi konularda pozitif enerjiler yüklenerek mücevhere dönüşmek üzere tasarlanmaya başlanıyor.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X