Tepe Home’da Tüm Mobilyalarda Geçerli Yüzde 40’a Varan İndirimi Kaçırmayın!

Hayattaki mutlu anların sayısını, yarattığı alanlarla çoğaltan Tepe Home’da mobilyalarda yüzde 20 indirim başladı! Üstelik bu indirimin üzerine, peşin ödemelerde ekstra yüzde 20 indirim daha yapılıyor! Evlerin enerjisini yenileyecek oturma grubu, yatak ve yemek odası seçeneklerinin de yer aldığı kampanya kısa bir süre için Tepe Home Mağazaları ve tepehome.com.tr’de.

 

 

Tepe Home’da Tüm Mobilyalarda Geçerli Yüzde 40’a Varan İndirimi Kaçırmayın!
Yayın Tarihi: 1.11.2019 11:27:00
‘Kalbi Evinde Atanlara’’ sloganı ile tüketicisine seslenen Tepe Home, kısa bir süre için tüm mobilyalarda geçerli olmak üzere yüzde 20 indirim uyguluyor. Üstelik peşin ödemelerde bu indirimin üzerine ekstra yüzde 20 indirim daha ekleniyor. Tepe Home mağazalarındaki zengin mobilya yelpazesindeki çeşitli ürünlere uygulanan indirimde, farklı zevklere uygun koltuklar, yatak ve yemek odası takımları bulmak mümkün.
 
Yaşam alanlarını yenileme fırsatı 
Tepe Home’un yüzde 20 ve peşinde ek yüzde 20 indirimi, evini yenilemek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat! Tepe Home’un sunduğu bu avantajlı fiyatlarla ister yaşam alanlarınızı yenileyin, ister eksiklerinizi tamamlayın. Mekanların havasını değiştirecek koltuklar, lezzetli ve keyifli saatlere eşlik edecek yemek odaları, yatak odasını daha huzurlu yapacak mobilya seçenekleri bu indirimle evlerinize geliyor.
 
Şehirli tasarımlar
Tepe Home’un farklı zevklere hitap eden mobilyaları, yeni dekorasyon stili için aranılan ilhamı verecek. İndirimin geçerli olduğu ürünlerden biri de Delwood Yemek Odası Takımı. Siyah ve altın trendini taşıyan Delwood ile modern, şehirli bir ev yaratılabiliyor. Takımdaki yemek masası tablasında dikkati çeken taş desen ve konsolda kullanılan ahşap kapak birlikteliği takıma zenginlik katarken kapaklardaki 3 boyutlu çizgisel hareket yemek odasına dinamizm veriyor. İğne ayaklar masaya ve koltuklara zarif bir dokunuş katarken, siyah renk şıklığı pekiştiriyor. Kulp detaylarında kullanılan doğal ahşabın sıcak dokunuşuna,  pirinç tokalarla ışıltı ekleniyor. Delwood koleksiyonundaki koltuğun yumuşak formu üst düzey bir konfor sağlarken, yüzeyindeki dikiş detayları zarafete şıklık katıyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X