The North Face ile 80’leri Tekrar Canlandırın

The North Face'in en yeni koleksiyonu Retro Tech, synth sesinin egemenliğini sürdüğü ve video oyunlarının milyonlar için yeni yeni önem kazandığı bir zamandan esinleniyor ve 80’lerin en iyi taraflarını tekrar hayata geçiriyor.

 

 

The North Face ile 80’leri Tekrar Canlandırın
Yayın Tarihi: 1.11.2019 12:06:00
Koleksiyona ilham veren yılları cesurca yansıtan yeni ürün yelpazesi, retroyu modern teknoloji ile bir araya getiriyor. Ağır renk kontrastlı, klasik silüetler göz alıcı bir estetik yarat��rken performanstan da ödün vermiyor.
 
The North Face’in en ikonik ürünlerinden ikisi de koleksiyonda yer alıyor. Lhotse ceket’in çarpıcı turuncu rengi ve Denali Fleece’in soğuk mercan mavisi rengi, bu kış göze çarpacak olan görünümü tamamlıyor.
 
Markanın zengin tarihine saygı duruşu koleksiyonun her parçasında kendini gösteriyor: Denali Fleece, Pantolon, Sweatshirt ve Insulated Down baştan ayağa görünümünü tamamlayan parçalar.
 
Yeni koleksiyon şimdi mağazalardan veya internetten satın alınabilir. Koleksiyon hakkında daha fazla bilgi almak veya nereden satın alacağınızı öğrenmek için lütfen www.thenorthface.com.tr adresini ziyaret edin.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X