The North Face: Metro Ex

The North Face'in en yeni sokak modası koleksiyonu Metro Ex ile tanışın. Keşiften ilham alınarak hazırlanan yeni koleksiyon, outdoor ruhunu, şehirle ve canlı tasarımlarla birleştirerek maceranıza farklı bir boyut katıyor.

 

 

The North Face: Metro Ex
Yayın Tarihi: 4.02.2021 12:22:00

Grafik sanatçısı Jiro Bevis'in özel eskizlerinin yer aldığı Metro Ex'in ilk koleksiyonu, gökdelenlerin yeşil, doğal alanlarla iç içe geçmesini yansıtan, eğlenceli bir baskı ile sergileniyor. Outdoor ruhundan ilham alan ürünler, şehir yaşantısına uygun dayanıklı esnek naylon kumaş ve çabuk kuruyan FlashDry™ teknolojisi gibi teknik özellikleri taşıyor.

 

İlk koleksiyon, koyu sarı ve mavi renkte Track mont, Track pantolon ve Lhotse’dan esinlenen graffiti ile birlikte tamamlayıcı olarak lavanta renkli şapka ve Bozer Cross Body çantayı içeriyor. 

 

Nisan ayında çıkacak ikinci koleksiyonda ise aralarında dayanıklı malzemeden yapılmış ve ayarlanabilir kemere sahip Wind mont, rüzgar koruyucu yüzeyi ve güçlendirilmiş diz panelleri ile Black Box Overalls’ın da bulunduğu kadınlara özel ürünler sunulacak. 


 Koleksiyon, www.thenorthface.com.tr sitesinde ve belirli The North Face mağazalarında satın alınabilir. Gelecekteki lansmanlardan haberdar olmak için Instagram ve Facebook'ta @thenorthface hesaplarını takip edebilirsiniz.
 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X