This is Us’ın Yıldızı Mandy Moore’un Mutluluk Sırları

Mutluluk için neler yapmak gerekir. İşte Mandy Moore'un mutluluk sırları!

 

 

This is Us’ın Yıldızı Mandy Moore’un Mutluluk Sırları
Yayın Tarihi: 8.12.2019 09:20:00
Kalplerde derin yer kazanan This is Us dizisinde rol alıyor. Haliyle yoğun bir çekim süreci hayatının merkezinde. Bir yandan şarkı söylüyor, bir yandan söz yazıyor. Başarılı kariyerinin doğru zaman yönetimine borçlu olduğunu söylüyor Mandy Moore.


Peki tüm bu yoğun programında mutluluğu nasıl buluyor?
 
Mandy Moore verdiği bir röportajda sağlık rutininin başındaki şeyin vücudunu dinlemek olduğunu söylüyor. Ruhsal bakımın özü olarak vücudunuza uyum sağlamanın önemini göz ardı etmiyor.
 
Başarılı oyuncu fazla stres altında kaldığını hissettiği zamanlarda ise 10 dakikalık bir molaya ihtiyacı olduğunu görüyor ve meditasyon yapıyor.
 
Mandy Moore ekliyor: “Sağlık, tabağıma koyduğum şeyden çok daha fazlası. Bu ayrıca ne kadar uyuduğumla da ilgili. Arkadaşlarıma, aileme ayırdığım vakit ile kariyerime ayırdığım vaktin dengesiyle de ilgili. Meditasyon ya da egzersiz yapmak ya da köpeğimle dışarıda yürüyüş yapmak beni mutlu ediyor.
 

Sizi neler mutlu ediyor? Bu sorunun yanıtını biliyorsanız siz de Mandy Moore gibi oldukça şanslısınız demektir!
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X