Tommy Hilfiger ve Lewis Hamilton İş Birliği

Tommy Hilfiger ve Lewis Hamilton, birlikte tasarladıkları sonbahar 2020 koleksiyonuyla sürdürülebilirlik odağını ve ‘herkese uygun stil’ yolculuğunu daha da ileriye taşıyor

 

 

Tommy Hilfiger ve Lewis Hamilton İş Birliği
Yayın Tarihi: 1.09.2020 14:17:00

Tommy Hilfiger ve Formula One™ şampiyonu Lewis Hamilton’un birlikte tasarladığı beşinci ortak koleksiyon, odağını markanın ‘Hiçbir Şeyi Boşa Harcamama ve Herkese Kucak Açma’ sloganlı sürdürülebilirlik misyonuna çeviriyor.

 

Tommy Hilfiger, altı kez Formula One™ Dünya Şampiyonu ve küresel marka elçisi Lewis Hamilton ile beşinci ortak çalışma olan Sonbahar 2020 TommyXLewis koleksiyonunu lanse etti. Tommy Hilfiger ve Lewis Hamilton’un işbirliklerinin başından beri devam ettirdiği sürdürülebilirlik yolculuğunu geliştiren koleksiyon, Tommy Hilfiger’ın ‘Hiçbir Şeyi Boşa Harcamayan ve Herkese Kucak Açan’ moda yaratma misyonuna doğru olumlu adımlar atıyor. Bu doğrultuda, koleksiyonun yaklaşık %80’ine %100 geri dönüştürülmüş denim, organik pamuklu ve geri dönüştürülmüş malzeme entegre edildi. Koleksiyonda ayrıca işbirliğinin kalbindeki “Herkese Uygun Stil” felsefesini ve harika stilin cinsiyet, yaş, etnik köken ve vücut tipi gibi her türlü engeli aşacağı inancını kutlayan cinsiyetsiz parçalar da yer alıyor. Sonbahar 2020 TommyXLewis koleksiyonu, 15 Eylül 2020’den itibaren dünya çapındaki seçili TOMMY HILFIGER mağazalarında ve toptan satış ortakları aracılığıyla satışa sunulmaya başlayacak.

 

Tommy Hilfiger, işbirliği ve koleksiyon hakkında şunları söyledi: “Beşinci ortak koleksiyonumuzla en önem verdiğimiz amaçları savunmaya devam ediyoruz. Lewis ve ben Sonbahar 2020 koleksiyonu için değerlerini en güçlü şekilde gerçekleştiren stiller yaratmak istedik. Sürdürülebilirlik ve ‘Herkese Uygun Stil’ odaklarımızı yansıtırken TOMMY HILFIGER markasının klasik Amerikan ‘cool’ DNA’sına sadık kalmanın yeni yollarını bulduk. Sonuçta ortaya yeni, cesur ve dünyanın her yanındaki hayranlarımızla paylaşmayı heyecanla beklediğimiz bir koleksiyon çıktı.”

 

TommyXLewis ortak koleksiyonu, iki dünyayı yaratıcı bir kesişim noktasında buluşturuyor. Markanın güçlü Amerikan mirası ile Lewis’in çağdaş sokak stilini modern Amerikan ruhunu yansıtan ikonik tasarımlarda bir araya getiriyor. Böylelikle dünyadan ilham alan şık sokak stilleri ortaya çıkıyor. Markanın zengin arşivlerinden ilham alan koleksiyon, ikonik parçaları daha sürdürülebilir malzeme, ‘Herkese Uygun Stil’ siluetleri ve moral veren yeni mesajlarla yeniden yaratıyor. Daima kararlı iyimserliği savunan markanın Sonbahar 2020 sezonunda verdiği “CREATE UNITY” (BİRLİK YARAT) mesajları çeşitli stillerin üzerinde yer alıyor ve hayranlara inandıkları amaçlar etrafında birleşmeleri, bu barış mesajını dünyayla paylaşmaları için ilham vermeyi hedefliyor.

 

TommyXLewis koleksiyonları sayesinde bir tasarımcı olarak gelişmek, benim için inanılmaz bir yolculuk oldu,” diyen Lewis Hamilton şöyle devam etti: “Son beş yıldır Tommy ile birlikte çalışmaktan büyük keyif almanın yanı sıra sınırları zorlamayı, yaratıcı riskler almayı ve tasarımlarımıza kendi kişisel stil dokunuşlarımı katmayı öğrendim. Yeni Sonbahar 2020 koleksiyonumuz, kendini özgün bir şekilde ifade etmekten kapsayıcılık ve sürdürülebilirliğe kadar savunduğumuz tüm kavramları öne çıkarırken temelini sağlamlaştırdığımız TommyXLewis estetiğini de ileriye taşıyor. Birlikte yarattığımız koleksiyondan büyük gurur duyuyoruz.”

 

Dış giyim parçaları, kullanışlı ve pratik siluetler ile kontrast yaratan imitasyon süet ve şişme parkalarda geri dönüştürülmüş kaz tüyü gibi yumuşak malzemeyi modern bir dengeyle bir araya getiriyor. Orijinal siyah ve beyaz tasarımlar nötr tonlardaki parçalara monokrom dokunuşlar katarken canlı mor ve sarı gibi heyecan verici renkler göz alıcı renk patlamaları yaratıyor. Patika botları gibi iş giyimi esintili parçalar rahat kalıplı koşu pantolonları, kapüşonlu sweatshirtler ve eşofman altı gibi yumuşak giysilerle kontrastlar oluşturuyor. Cinsiyetsiz tasarımların ve daha sürdürülebilir üretim yöntemlerinin vurgulandığı Sonbahar 2020 koleksiyonu, herkese uygun stil ve sürdürülebilirlik mesajlarını daha ileri seviyelere taşıyor.

 

Markanın dostları ve takipçileri, #TommyHilfiger ve #TommyXLewis etiketleri ile @TommyHilfiger ve @LewisHamilton hesaplarını alıntılayarak sosyal medya paylaşımlarına katılmaya davet ediliyor.

 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X