TRENDUS BLOG ÖDÜLLERİ BAŞLIYOR

Moda, güzellik veya kadınları ilgilendiren başka bir konuda çok güvendiğiniz bir blogunuz varsa hiç durmayın ve kendinizi Trendus Blog Ödülüne aday gösterin. Birincinin ödülü iPad olacak.

 

 

TRENDUS BLOG ÖDÜLLERİ BAŞLIYOR
Yayın Tarihi: 18.10.2010 18:36:00

Kadınların ilgi alanına giren konuları işlediğiniz bir blogunuz varsa, yazmayı seviyorsanız ve daha çok kişiye ulaşmak, fark edilmek istiyorsanız Trendus Blog Ödülleri`ne blogunuzu aday gösterin.

15 Kasım 2010 tarihine kadar sürecek başvurular sonrası içinde tanınmış modacılar, moda ve güzellik otoriteleri ve ünlülerin de bulunduğu bir jüri tarafından elenip, Trendus kullanıcıları tarafından oylamayla seçilen 30 blogluk aday listesi açıklanarak okurların oylamasına sunulacak.

Birincilik ödülü iPad

Adaylığınızı koymak için yapmanız gereken şey şu: Trendus`un iletişim bölümünden, isminizi, email adresinizi  ve blogunuzun adresini bize yazmak ve 19 Ekim Salı günü Trendus`ta yer alacak TRENDUS BLOG ÖDÜLLERİ ADAYI nişanını blogunuza yerleştirmek. Trendus Blog Ödülleri ile ilgili aday adaylarının tanıtıldığı mini bir site ilk başvurularla birlikte Trendus`ta 20 Ekim`de açılacak.

Birincinin bir iPad kazanacağı yarışmanın ikinci ve üçüncüsünü de aynı derecede fiyakalı sürpriz hediyeler bekliyor.

TRENDUS BLOG ÖDÜLLERİ ADAYI

 

 

 

 

 

 

 

Yukarıdaki bannerı blogunuza yerleştirip, http://www.trendus.com/blog-odulleri-2010-yarismacilar linkini verdikten sonra adaylığınız aktif hale getirelecektir. Bu şekilde blogun size ait olduğu ve Trendus blog ödülleri adayı olduğu netleşecektir. Ayrıca yakında açılacak oylama sayfasında ziyaretçileriniz size oy verme şansı bulacak. Buraya tıklayaraklogoyu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Konuyla ilgili son bilgiler için Trendus`u takip ediniz.

ÖZEL BLOG ÖDÜLLERİ SİTESİ AÇILDI. BURAYA TIKLAYIN, ÖDÜLLÜ SİTEYE ZIPLAYIN

 

 

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X