Türk ve Lübnan Mutfağı Arada'da Bir Arada!

Türk ve Lübnan mutfağını lezzetlerinde sentezleyen Arada Kafe, yenilenen kahvaltı menüsünü şık bir davetle tanıttı. Ev sahipliğini Aşk Psikoloğu Işıl Evrim Akgün ve Mehmet UstaoğluPR’ın yaptığı kahvaltı davetinde basın mensuplarına en özel lezzetler takdim edildi.

 

 

Türk ve Lübnan Mutfağı Arada'da Bir Arada!
Yayın Tarihi: 10.07.2019 11:32:00
Karaköy ve Galata'yı birbirine bağlayan özel konumuyla "Arada Cafe" , Türk ve Lübnan mutfağının en özel lezzetlerini damak zevkine düşkün olanların hizmetine sunuyor.

Arada Cafe'nin isminin ise özel bir hikayesi var. Biri Arap, diğeri Türk olan iki arkadaşın ve iki kardeş mutfağın hikayesi... Bir yandan da hayatın içinde arada kalmışlığı simgeliyor. Bu güzel hikayelerden oluşan ve İstanbul'un ara sokaklarındaki konumuyla ismiyle bütünleşen Arada Cafe, aynı zamanda sayısız çesitteki kahve ve özel tatlı seçenekleriyle de 5 çayınıza talip oluyor.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X