U2 konserine ulaşım alternatifleri

U2 konserinde kapılar 13.00’de açılacak. İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’na gidiş gelişlerde kolaylık sağlamak için ulaşım alternatifleri belli oldu.

 

U2 konserine ulaşım alternatifleri
Yayın Tarihi: 19.08.2010 11:52:00

U2 6 Eylül 2010'da saat 21.00’de Atatürk Olimpiyat Stadı’na başlayacak. Konserinde kapılar 13.00’de açılacak.

Erken gelen en önü kapacak

Hürriyet'in haberine göre, Atatürk Olimpiyat Stadı’na erken gelmek hem ulaşımı kolaylaştırırken hem de 100 TL üzerinden satışa sunulan saha içi bilete sahip olan müzikseverlere konseri en önden izleme şansını verecek. Alana gelen saha içi bilete sahip ilk 2500 müziksever “inner circle(iç daire)” ismi verilen özel bölüme girerek efsanevi grup U2’yu en önden izleme şansını bulacak.

2010 yılının en büyük etkinliği olacak “U2 360° Tour” İstanbul konseri şimdiye kadar Türkiye’de gerçekleştirilmiş en büyük ve en kalabalık stad konseri olacak. Konsere geliş gidişlerin rahat bir şekilde gerçekleşmesi için Pozitif ve IKSV, Atatürk Olimpiyat Stadı’na ulaşım için alternatifli rotalar ve farklı merkezlerden üzerinden U2 konserine özel seferler organize etti. Toplu taşıma ve özel seferler sayesinde Atatürk Olimpiyat Stadı’na kolayca ulaşılabilecek. Konser sonrası dönüşte yine aynı hatlar üzerinden konulacak ek seferlerle İstanbul’un çeşitli merkezlerine sorunsuz ulaşım imkanı olacak.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X