Valmont ile güneş ışığına izin verin

Her kadın için güneş ve gençlik potansiyelleri değerli varlıklardır. Yaşlanma karşıtı teknolojinin her zaman en ileri noktasında olan VALMONT şimdi yeni bir kozmetik serisini piyasaya sürerek güneşin cilt üzerindeki etkisini ele almakta.

 

 

Valmont ile güneş ışığına izin verin
Yayın Tarihi: 7.02.2011 13:45:00

VALMONT, temel korumaya ek olarak cilde kendini eski durumuna getirmenin ve onarmanın bir yolunu sağlamak için, SUN CELLULAR SOLUTION ürününü piyasaya sürdü. Markanın ününe katkıda bulunmuş olan arınmayı sağlarken cildin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan üç yüksek performanslı ürün... Markanın önde gelen aktif bileşenleri Üçlü DNA ve lipozom kapsüllü RNA şaşırtıcı bir Silisyum D² kompleksi ile zenginleştirilmiş ve böylece UV ışınları altında daha da güçlendirilmiş eşsiz onarma özellikleri sergilemekte. RESTORING CREAM, REGENERATING EMULSION ve BODY NURTURING CREAM tam bir güven içinde güneşe maruz kalmanın tadını çıkarma özgürlüğü sunmakta.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X