Watsons Live Clean Onarıcı Bakım Serisi

Argan Yağı mucizesi saçlarınızda... Watsons Live Clean Onarıcı Bakım Serisi, doğanın mucizesi Argan yağı özlü saç bakım serisi, şimdi sadece Watsons’ta.

 

 

Watsons Live Clean Onarıcı Bakım Serisi
Yayın Tarihi: 31.01.2011 15:38:00

New York Times’ın “Sıvı Altın” olarak nitelediği Argan Yağı, saçlarınız için en doğal haliyle şimdi Watsons’ta sizi bekliyor.

Saçlarda uzun süreli iyileşme, parlaklık ve UV koruması sağlayan %100 saf Argan Yağı ile zenginleştirilen saç bakım serisi ile saçlarınız daha güzel, bakımlı ve ışıltılı. Antik dönemde Fas’ın güneyindeki yerliler, antioksidan özellikli E vitaminin doğal kaynağı Argan Yağı’nı güzellik sırrı olarak kullanıyorlardı.

% 98 bitkisel içerikli Live Clean Serisi SLS/Sülfat, Petrolyum, Paraben, DEA, Fosfat, Phthalate içermiyor. Özel üretim sertifikalı zeytinyağları ise serbest radikallerin saçınıza vereceği zarara karşı saçınızı koruyor. 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X