WhatsApp'a 3 Yeni Özellik

1 milyardan fazla kullanıcının cebinde olan WhatsApp'a gelen güncelleme ile mesajlaşma uygulamasın 3 yeni özellik birden geldi.

 

 

WhatsApp'a 3 Yeni Özellik
Yayın Tarihi: 6.06.2017 22:10:00
Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni güncellemesi ile yeniden gündemde. WhatsApp’ın iPhone uygulaması için yayınlanan 2.17.30 sürüm güncellemesi kullanıcılara üç farklı yeni özellik sunuyor.

Yeni güncellemeyle gelen ilk özellik medyalara renkli filtreler eklemek. Yeni bir fotoğraf çektiğinizde veya halihazırda telefonunuzda olan fotoğraf, video veya GIF'lerden birini seçerek 6 farklı filtreden birini bu içeriklere uygulayabileceksiniz. 
 
İkinci yenilik sayesinde aynı kullanıcıdan arka arkaya birkaç fotoğraf aldığınızda artık bu kareler bir albüm olarak gruplanıyor. Üçüncü ve belkide en işlevsel olan yeni cevaplama kısayolu.
 
WhatsApp kullanıcıları, bundan sonra cevaplamak istediği mesajı sağa doğru kaydırarak hızlı bir şekilde cevaplayabilecek. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X