Yes to Carrots yüz seti

Yes to Carrots yılbaşına özel bakım setleri hazırladı. Yüz ve vücudunuz için alternatifli iki set hazırlayan markanın bu setleri çok yakında mağazalarda.

 

 

Yes to Carrots yüz seti
Yayın Tarihi: 3.11.2010 13:22:00

Yes to Carrots, Sephoralarda satılan doğal içerikli ürünler. Şimdi vücut  ve yüz için yaptığı birarada ürünleriyle dikkat çekiyor. Yüz setinin içerisinde; yüz peelingi, gündüz nemlendiricisi ve göz kremi yer alıyor. Hassas ciltler için geliştirilen yüz peelingi, bileşimindeki kayısı lifi partikülleri sayesinde ölü cilt hücrelerini yok ediyor, mikrosirkülasyonu harekete geçiriyor. Makyaj için ideal zemin oluşturan gündüz nemlendiricisi, cildi nemlendiriyor, yumuşatıyor ve parlaklık kazandırıyor. Göz kremi ise içerdiği salatalık suyu, havuç özü ve ölü deniz mineralleriyle sayesinde göz çevresini yatıştırıyor, mükemmel bir nemlenme sağlıyor.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X