Yeşilçay ve İşler aynı filmde

Nurgül Yeşilçay 70 senaryo arasından seçip beğendiği ‘Çınar Ağacı’ isimli filmde Nejat İşler ile ilk kez kamera karşısına geçti.

 

 

Yeşilçay ve İşler aynı filmde
Yayın Tarihi: 27.07.2010 11:20:00

Beyazperdede en son 7 Kocalı Hürmüz için kamera karşısına geçen Nurgül Yeşilçay iki yıl aradan sonra bu kez de Handan İpekçi’nin yazıp yönettiği, ‘Çınar Ağacı’ na ‘evet’ dedi.

70 film projesi arasından “Çınar Ağacı”nı seçti!

Senaryosunu eski Türk filmleri tadında bulan Nurgül Yeşilçay’ın 70 film projesi arasından “Çınar Ağacı”nı seçtiği öğrenildi. Bütçesi 3.5 milyon dolar olan filmde Yeşilçay’a Nejat İşler, Celile Toyon, Meral Okay, Ebru Özkan, Settar Tanrıöğen, Hüseyin Danyal, Ragıp Savaş gibi isimler eşlik ediyor. Meslek hayatı boyunca Nejat İşler ile ilk kez kamera karşısına geçen Yeşilçay bir çocuk annesi dul bir kadını canlandırıyor. Nejat İşler de Yeşilçay’ın eski kocasını oynuyor. Çekimleri İstanbul’da başlayan film 8 hafta sonra tamamlanacak. Bu proje öncesi sıkı bir rejime giren hatta evine koşu bandı bile alan Yeşilçay kısa sürede 8 kilo vermeye başardı.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X