Röportaj: Cansu Yardımcı

Happy Roseberry markasının kurucusu Cansu Yardımcı ile buluştuk. Kendisiyle çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

 

 

Röportaj: Cansu Yardımcı
Yayın Tarihi: 9.03.2018 17:03:00
Öncelikle sizleri biraz tanıyabilir miyiz?

İstanbul'da doğdum, İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklam okurken modaya olan ilgi profesyonel bir alana taşımak istedim. Aynı anda Lüks Marka Yönetimi ve Modelizm Eğitimi aldım. Her iki taraftaki eğitimimi tamamladıktan sonra, moda dünyasına giriş yaptım ve Happy Roseberry markasını ortaya çıkardım. 

Happy Roseberry 'nin çıkış noktası ve mottosu nedir?

Çocukluğumdan beri modaya ilgim vardı. Katıldığım ilk sertifika programındaki hocam Harvey Nichols’ı Türkiyeye getirenlerden biriydi ve ondan çok etkilendim. Çevremdeki insanlarda hep zevkime güvenirdi ve bende okulum biter bitmez neden olmasın dedim ve Happy Roseberry markası ortaya çıktı.Koleksiyonlarınızı oluştururken nelere dikkat ediyorsunuz?

Koleksiyonun sıra dışı olması benim için çok önemli ve aynı zamanda kolay kombinlenebilmesine özen gösteriyorum. Hem spor hem de aynı zamanda şık olması asıl önceliğim. 

Happy Roseberry markası kimlere hitap ediyor?

Genelde gençlere veya genç ruhlu olan dinamik, eğlenceli ve özgün ruhlu kişilere hitap ediyor. 

Siz kendi tarzınızı nasıl tanımlıyorsunuz?

Genellikle spor giyinirim şık giyineceğim zaman ise sade giyinmeyi tercih ederim. Moduma göre giyinmeyi severim.Happy Roseberry'e müşteriler nereden ulaşabilir?

Kendi internet sitemiz var, asıl satışlarımızı www.happyroseberry.com adresimizden yapmaktayız. Ayrıca Harvey Nichols, Galeries Lafayette ve Brandroom Mağazalarından ve Mağazaların internet sitelerinden ulaşabilirler. 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER RÖPORTAJ HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X