Rosece’den %100 Doğal Kaynaklı, Vegan Makyaj Serisi

Kendin’sen güzelsin!

 

 

Rosece’den %100 Doğal Kaynaklı, Vegan Makyaj Serisi
Yayın Tarihi: 15.07.2022 10:38:00

 

Cildimize iyiliğin ve sağlığın sadece doğadan geleceğine inanan doğal cilt bakım ürünleri markası Rosece, %100 doğal kaynaklı, temiz içerikli ürünlerine rengarenk makyaj serileri ekledi… ‘Kendin’sen güzelsin!’ mottosu ile satışa sunulan doğal makyaj serileri; ışıltılı, mat, parlak farlar; blush ruj/allıklar; ve aydınlatıcılar ile rengarenk makyaj yapmayı seven kadınların kalplerini fethedecek!

 

Rosece, uzun bir ar-ge sürecinden sonra marka değerleri ve doğallığı ile formüle ettiği muhteşem renklere sahip makyaj serisini satışa sundu! Şimdi %100 doğal kaynaklı vegan hammaddeler ve doğal mineral pigmentlerle formüle edilen muhteşem renklerdeki zehirsiz makyaj ürünleri ile gönül rahatlığıyla makyaj yapma zamanı!

 

Yüzü şöyle gösteren, gözü böyle gösteren, hepimizi birbirimize benzeten sayısız makyaj ürünleri ve tekniklerle başka biri olmak yerine, özgürce renklenmemiz için sağlıklı makyaj ürünleri üreten  Rosece ; ‘’Kendin’sen güzelsin’’ sloganıyla, ‘’Kendimiz olduğumuzda ve kendi güzelliğimize doğanın renklerini özgürce kattığımızda çok daha güzeliz’’ diyor.

 

Göz farları, Aydınlatıcılar ve Blush ruj/allıklardan oluşan makyaj grubunda parlak, mat, yoğun ışıltılı onlarca muhteşem renk yer alırken, orta - uzun vadeli kalıcılık sunan ürünler krem formları ile parmak ve fırça ile kolaylıkla uygulanabiliyor. 

 

Yeni makyaj serileri yolda!

Rosece, makyaj serileriyle de kimyasallardan izole olmaya çalışan, doğaya saygılı ve aynı zamanda cildine bakan, etkili ürünler arayan bilinçli insanların ilgisini çeken bir marka olmaya devam ediyor.Daimî mottosu; doğal ve sağlıklı bir cilt için etkili formülasyonlargeliştirmek olan Rosece, makyaj serilerinde yeni ürünler ve renklerin de yolda olduğunun müjdesini veriyor. 

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X