Artistry Intensive Skincare

Amway’in prestijli kozmetik ve cilt bakımı markası ARTISTRY’den bir yenilik daha...ARTISTRY’nin yepyeni bir bilt bakım serisi, profesyonel bakım işlemleriyle eş değerde sonuçlar sunan Intensive Skincare, yaşlanmanın gözle görülür izlerini hedef alan bakım kürleri içeren ürünleriyle cilt bakımında profesyonelliği evinizin konforunda sunuyor.

 

 

Artistry Intensive Skincare
Yayın Tarihi: 10.12.2010 12:19:00

Intensive Skincare, dünyanın en prestijli cilt bakımı ve kozmetik markaları arasında yer alan ARTISTRY’nin yeni cilt bakım serisi. Her biri yaşlanmanın gözle görülür izlerinden birini hedef alan, profesyonel bakım kürleriyle eşdeğer faydalar sunan Intensive Skincare Serisi evde kullanıma yönelik özel formülleriyle de fark yaratıyor.

Yenileyici Peeling, ARTISTRY Intensive Skincare serisinin ilk ürünü. ARTISTRY Intensive Skincare Yenileyici Peeling, ciltteki pürüzlerle ve kurulukla mücadele için profesyonel bir kimyasal peeling işlemiyle kıyaslanabilecek nitelikte faydalar sunuyor. Ürünün içeriğindeki doğal mantar enzimi sadece cildin yüzeyine etki eden özel ve düşük bir pH derecesine sahiptir ve cildin katmanlarına nüfuz etmeye başladığında, cildinizin doğal pH ortamına uyum sağlıyor. Ciltteki taze ve canlı hücreleri soymadığı için ciltte tahrişe de neden olmuyor.
 
8 dakikalık tek bir uygulama sonrasında bile cildin daha yumuşak, daha ışıltılı, daha pürüzsüz ve daha dokunulası hissedilmesini sağlayan Intensive Skincare Yenileyici Peeling, 6 hafta boyunca haftada 2 kez düzenli kullanıldığında ince çizgilerde rahatlama ve yaşlılık lekelerinde azalma görülüyor.
ARTISTRY cilt bakım ürünleriyle uyumu ve bu ürünlerin faydalarını arttırıcı özelliğe sahip Intensive Skincare serisi, ilk ürünü Yenileyici Peeling’in ardından yepyeni ürünlerle gelişmeye devam edecek.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X