Büyük karşılaşma Cratos Premium`da

Dünyanın en ünlü dövüş gösterisi XFC`nin 12. şampiyonası Cratos Premium`da olağanüstü bir şova dönüşecek!

 

Büyük karşılaşma Cratos Premium`da
Yayın Tarihi: 17.09.2010 11:55:00

Dünya çapında büyük ilgi gören ve adeta bir fenomen haline gelen dövüş gösterisi Xtreme Fighting Championships (XFC) çok özel bir şovla 9 Ekim’de Cratos Premium’da olacak. Xtreme Fighting Championships’in 12. şampiyonasının gerçekleştirileceği bu özel şov, aynı zamanda ekibin Amerika dışındaki ilk gösterisi olma özelliğini de taşıyor.  

Kıbrıs’ı Akdeniz’in Las Vegas’ına dönüştüren benzersiz şovlarıyla, adından sıkça söz ettiren Port Cratos’ta gerçekleştirilecek olan XFC 12 için Amerika’dan dev bir kafes ring getirildi. Amerika’dan özel uçakla getirilen kafes ring, XFC’nin Port Cratos’ta yapılacak yeni şovlarında da kullanılacak.  

XFC ekibi Girne’ye; 22 dövüşçü, kışkırtıcı ve eğlenceli şovlarıyla dövüş aralarını hareketlendiren şov kızları ve dev bir teknik kadroyla  geliyor. Organizasyonda ayrıca, Türkiye’den sürpriz bir grup da sahne alacak. Müzik, dans, hareket ve heyecanla dolu bu özel gösteriyi sakın kaçırmayın!

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X