Flapper Swing & Hedonutopia Kozmonot Bomonti'de

Kozmonot Bomonti, her Pazar, 12.00-14.00 saatlerinde ağırladığı caz gruplarıyla bölgeye ritm kazandırmaya devam ediyor. 24 Kasım Pazar günü Flapper Swing’i ağırlayacak olan Kozmonot Bomonti, 23 Kasım Cumartesi akşamı ise alternatif tarzlarıyla geniş bir kitleye dokunan grup Hedonutopia’yı ağırlayacak.

 

 

Flapper Swing & Hedonutopia Kozmonot Bomonti'de
Yayın Tarihi: 21.11.2019 11:53:00
Kozmonot Bomonti, her Pazar farklı caz gruplarını ağırlayarak misafirlerine doyasıya bir Pazar keyfi yaşatıyor.
 
Kozmonot Bomonti’nin doyurucu lezzetlerin yer aldığı Pazar kahvaltılarına bu hafta 24 Kasım Pazar  tarihinde 1920 &1930’ların dönemini yansıtan, eğlenceli dansları ve performanslarıyla beğeni kazanan akustik caz grubu Flapper Swing eşlik edecek. 
Hafta içi rutininiz bozmak isteyenleri Kozmonot Bomonti’ye alalım…
 
Keyifli caz müziğin eşlik ettiği Pazar kahvaltılarının yanı sıra etkinliklikleriyle Bomonti bölgesinin enerjisini yükselten Kozmonot Bomonti, 23 Kasım Cumartesi akşamı 21.00 itibariyle alternatif müzik tarzlarıyla büyük beğeni toplayan grup Hedonutopia’yı ağırlayacak.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X